IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Huáng Zi Māo(Panda)

Go down 
AutorWiadomość
Panda Zi Mao
Mistrz

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Huáng Zi Māo(Panda)   Nie Lis 03, 2013 8:18 pm

Imię: Zi Māo (Panda)

Nazwisko: Huáng

Wygląd: Wygląd tej osóbki jest niebywały, gdyż posiada cerę bladą jak śnieg, oczy fioletem jasnym błyszczą, tak jak i włosy które sięgają do połowy jej delikatnej szyi. Grzywka jaśniejsza od lawendy zakrywa prawe oko, gdyż ukrywa pod nią swoje znamię niczym łata pandy wielkiej. Czapka z długimi łapami jest jej znakiem rozpoznawczym, tak samo jak krótki, biały ogonek. Odziana jest w różową koszulę z długim rękawem i czarną kamizelkę. Nosi także czarne spodenki do kolan. Na nogach ma czarne półbuty z dwoma dzwoneczkami, a jedynie na  prawej nodze nosi hebanową podkolanówkę, a na lewej ręce długą do łokcia rękawiczkę. Czy coś pominęłam? Ah tak! Nie rozłączna ze swoim misiem Xióngmāo, tak samo jak z czapką. Przytulanka wyglądem przypomina pandę, jednak oczy ma jako czerwone i niebieskie guziczki, a zamiast uśmiechu jego usta wyrażają grymas. Zalicza się do kategorii Tomboy’ów (chłopczyca).

Charakter: Panna Panda, gdyż tak nazywali ją od dziecka, jest bardzo ruchliwą, zabawną, oraz dziwną osóbką. Lepiej na nią uważać, ponieważ ma swoją ciemną stronę. Odważna, rzucająca się do wszystkich dziewczyna. Posiada wielką charyzmę. Potwornie leniwe stworzenie. Ma swoje czułe punkty… Niewiarygodnie naiwna i wrażliwa. Najprawdziwsza sado-maso wszechczasów! Jej życiowe motto to: ,, Robię to, co chcę, gdzie chcę i kiedy chcę.” . Potrafi zjeść tonę jedzenia, a nawet nie przytyje!

Klasa: Podobno jest w klasie muzycznej… Ale prawie cały czas wagaruje pod pretekstem ,, Jestę artystę! Ja mogę!”

Inne: Krótka opowieść: Jej Ojciec pochodzi z Chin, a matka z Japonii. Gdy miała zaledwie dwa lata przeprowadzili się do Korei.  Jej imię oznacza Księcia spokojnej wody. Rodzice byli na sto procent pewni, że ich dziecko to będzie chłopiec, ale się przeliczyli. Zi Māo żyła w otoczeniu przygotowanym dla płci męskiej. Rodzina dziewczyny namawiała ją, by jednak zmieniła swój wygląd, zaczęła nosić sukienki, ale ona czuła się w męskich ubraniach wspaniale. Zi Panda stała się chłopczycą. Jej mama nie mogła tego zaakceptować, więc razem z jej ojcem postanowili że ich córka będzie miała rodzeństwo. Jednak jej mama poroniła. Okazało się że nie może mieć dzieci. W wieku 11 lat dostała od dziadków komplet: Przytulankę, czapkę oraz ogonek pandy. Nawet jeśli w swoim świecie była chłopakiem, przywiązała się do tych słodkich drobiazgów.

Orientacja:  Biseksualna(?)

Marzenia na przyszłość: Chce zostać Piosenkarką, cukiernikiem i detektywem w jednym.

Muzyka:  Gra na kontrabasie, waltorni, oboju, klarnecie, saksofonie, flecie, fagocie, tubie, trąbce, puzonie, perkusji, harmonijce, skrzypcach, fortepianie, akordeonie, wiolonczeli, gitarze, organach, altówce, dzwonkach, harfie, bandżo itd. Ale najbardziej kocha śpiewać.
Inne zainteresowania: Gry komputerowe, Plastyka, zabawa, spanie, siedzenie, jedzenie, myślenie, krzyczenie, gimnastyka, śledzenie, niebezpieczne rozrywki;  kocha ostre jedzenie i  wszczynanie bójkek. Itp.

Amen

Ostatnio zmieniony przez Zi Panda dnia Pon Lis 04, 2013 7:55 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Queen
Mistrz Gry i w ogóle

Liczba postów : 133

PisanieTemat: Re: Huáng Zi Māo(Panda)   Nie Lis 03, 2013 8:20 pm

Akcept. Pokój 449. Plany powinny zaraz się ukazać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://akademia-phobos.forumpl.net

Huáng Zi Māo(Panda)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1