IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Clarisse Shinozaki

Go down 
AutorWiadomość
Clarisse
Adepci

Liczba postów : 10

PisanieTemat: Clarisse Shinozaki   Sob Lis 02, 2013 5:52 pm

Imię: Odziedziczyła swoje cudowne imię o matce, czyli Clarisse, które jest pochodzenia francuskiego.
Nazwisko: Swe nazwisko odziedziczyła po ukochanym ojcu, który był Japończykiem, zatem jej nazwisko brzmi Shinozaki.

Wygląd

Z całkowitą pewnością, nigdy o mnie nie zapomnisz. Wszak, nie należę do takich osób o których się zapomina tak szybciutko. Zawsze się wyróżniałam w tłumie ludzi. Nie wiem czy to jest korzystne, czy też nie. Wysoka? Niezbyt, tylko metr siedemdziesiąt wzrostu i sześćdziesiąt kilo wagi. Zawsze, kochałam czerń i biel, nic dziwnego że zawsze takie mam swe stroje. Czarna spódniczka do kolan, długie podkolanówki i buty w tej samej barwie. Biała, prosta koszula a na to czarny żakiet. Heh, myślisz że już wszystko o mnie wiesz? Że niby jestem ponura? Oj nie kochanie, głęboko się mylisz. Nie na darmo, wiele osób unika mojego spojrzenia, gdyż mówi się że ono jest wstanie przeszyć kogokolwiek na wylot. Jeśli ma się cerę w barwie białej czekolady, a oczęta w kolorze ciemnej, gorzkiej, to nic dziwnego że mnie unikają, lecz zazwyczaj mam zamknięte oczy (nie dlatego że jestem niewidoma). Pamiętam, jak kiedyś miałam długie piękne czarne włosy, lecz przed wyjazdem je skróciłam, tak do ramion, a dwa kosmyki zostawiłam dłuższe. Nigdy też nie zdejmuję moich złotych kolczyków, w kształcie muszelek. O czym by tu jeszcze opowiedzieć... Ach tak, zawsze mam rękawiczki na dłoniach, ponieważ mam poparzone dłonie, co się stało w dzieciństwie. Mogę nimi poruszać normalnie, lecz nie lubię jak ktoś je widzi. Bardzo lubię swój duży, kobiecy biust oraz malinowe usta, uważam je za swój największy atut.

Charakter

Cóż, to trudne opowiedzieć cokolwiek o sobie. Dlaczego tak uważam? To takie, hm zawstydzające. Zawsze łatwo się rumieniłam i zawstydzałam byle czym. Niezwykłe, prawda? Ale trudno, nie wszyscy są jednakowi, prawda? Kiedy mam zamknięte oczy, jestem miłą, sympatyczną osóbką, z ogromnym poczuciem humoru. Wszyscy mogą na mnie liczyć. Jednakże, kiedy otwieram oczy, wszyscy się mnie boją i unikają. Czemu? Ponieważ staję się bardzo poważną osobą, z którą lepiej nie zadzierać. Osoby nabijające się, czy dręczące słabszych nie zyskają u mnie szacunku, po prostu skopię im tyłek. Zawsze taka byłam, życie mnie tego nauczyło. W końcu, życie jest bardzo brutalne, prawda kochani?

Klasa: Muzyczna.

Inne

- Ma poparzone obydwie dłonie, ponieważ w jej domu wybuchł pożarł, miała wtedy sześć lat.
- Ma młodszego niewidomego brata.
- Jest biseksualna.
- Kocha zwierzęta.
- Uwielbia łagodne posiłki, nie lubi ostrych dań.
- Kiedyś nosiła okulary.
- Trenowała kiedyś karate, lecz zrezygnowała z powodu braku pieniędzy i akceptacji od rówieśników.
- Ma piękny głos, pragnie zostać piosenkarką bądź flecistką.

AMEN
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
The Queen
Mistrz Gry i w ogóle

Liczba postów : 133

PisanieTemat: Re: Clarisse Shinozaki   Sob Lis 02, 2013 6:01 pm

Interpunkcja na minus. Stawiasz przecinki w miejscach, gdzie nie powinno ich być, mimo to daje akcepta.
A, tak, pokój w akademiku na piętrze czwartym w skrzydle A z numerkiem 414. Plan lekcji doślę przy okazji.
Miłej gry życzę. ^ ^
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://akademia-phobos.forumpl.net

Clarisse Shinozaki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1